Červenec 2013

Pretty Little Liars

28. července 2013 v 13:37 | Sabina |  Další
Miluji seriál TVD! Ale 5.série se teprve točí a tak jsem teď o prázdninách neměla na co koukat. Četla jsem asi v květnu o seriálu Pretty Little Liars, ale nikdy jsem se na něj nepodívala, až do pátka. Teď jsem zrovna dokoukala díkl 1x13 a musím říct, že mě to opravdu natchlo. Ten příběh mě hrozně baví a hlavní herečky, jsou opravdu výborné! Takže až se budete i vy nudit, určitě se podívejte alespoň na první díl a uvidíte, jestli vás to bude bavit, hned budete chtít shlédnout další a další a jestli ne, tak alespoň za pokus to stálo. První díl online najdete zde s českýma titulkama:http://www.zkouknito.cz/video_92898_pretty-little-liars-1x01-cz-titulky
A v celém článku najdete obrázky ze seriálu a k nim jsem i něco připsala :-)

Resultados da Pesquisa de Imagens to Google para


Be Creative

26. července 2013 v 11:50 | Sabina |  Další
Jako další článek jsem si pro Vás připravila něco o kreativitě. Je to vlastně jeden z těch nejúžasnějších darů, který nám příroda nadělila. Bohužel pro mnohé je tento dar ještě nerozbalený a to je velká škoda! Určitě se všem líbí fotografie tohoto typu:

Living the life. Dreaming big. | via Tumblr
¨
Ano, mně také! A proto i já jsem se rozhodla zapojit trochu své fantazie a v mém minulém článku si můžete prohlédnout, jak to dopadlo: http://fashion-perfect.blog.cz/1307/kdyz-fotim-ja
Ne každý z nás může být Micheal Jordan, Jennifer Lopez, Bill Gates. Ne každý umí naplno využít svůj talent, schopnosti, vyprovokovat vlastní štěstí nebo změnit osud. Ale každý z nás může být a je, bez toho, aby si to uvědomoval, tvořivá, kreativní osoba. Když jsem byla malá, dělala jsem si domácí úkoly většinou před hodinou a vůbec mi na nich nezáleželo. Když jsem byla ještě menší, dělala jsem je doma s maminkou a opravdu to pro mě nebyl nejhezčí zážitek dne. Ale teď, když dostanu domácí úkol, moc ráda si s ním pohraju a baví mě mít ten nejhezčí úkol, nebo při nejmenším ten nejnápaditější :-) Ať už napsat zajímavou essay a přidat zajímavé ilustrace jako bonus, nebo dostat úkol z češtiny a vypracovat ho na jedničku a ještě najít další zajímavé otázky ohledně něj - začne vás to bavit a více se toho naučíte!

Být kreativní člověk je opravdová zábava. Můžeš tak třeba vyrobit domácí práci a věnovat jí jako dárek pro své nejbližší :-) Zkrátka zapoj trochu své fantazie a mysli kreativně. Tvoř, co tě napadne a věř, že budeš mít dobrý pocit :-)
¨
dreamcatcher sun - Google'da AraHEARTS AND MAGIC | via Tumblr
©Fashion-Perfect

Když fotím já

23. července 2013 v 13:47 | Sabina |  Photos
Rozhodla jsem se pro další článek, kde Vám ukážu něco z mé tvorby fotografií. Přidávám to sem hlavně proto, že mě zajímá Váš názor! Fotografie fotím na iPhone5 a všechny můžete vidět na mé instagramové stránce "sabienphoto". Focení mě moc baví, přesto-že se tomu nevěnuji nějak profesionálně. Miluji jednoduchost. Ráda vystihuji detaily přírody, ale nedávno jsem zkoušela i celky. Koneckonců posuďte sami :-)

©Fashion-Perfect

Klip Slow Down

23. července 2013 v 13:21 | Sabina |  Celebrity
Jak jsem již psala v článku "o mně", mezi mé nejoblíbenější celebrity patří i Selena Gomez, která je mým již dlouholetým vzorem. Líbí se mi prakticky na všech fotkách a videích a kdybych jí potkala osobně, asi bych se rovnou složila. Je mou neskutečnou inspirací nejen v módě, ale také i chování a důkazem toho, že když člověk něco chce, tak si za tím musí jít! <3 Ale dost už bylo úvodu. Selena po svém klipu "Come and Get It", který byl v amerických rádiích nejvíce poslouchaným singlem Top01, natočila další klip na chytlavou píseň "Slow Down". Můj názor na něj je asi takový: Rozhodně se mi více líbil klip "Come and Get It", na který se dívám dodnes a pořád mě baví, ale i tento klip má co do sebe. Samozřejmě beze sporu si můžeme říct, že je tam opět naprosto dokonalá, líbí se mi ale i použité taneční kreace, které v klipu předvádí. Líbí se mi použité záběry z auta a záběry na večírku smýchané se skvělými efekty. Ale dost už bylo mých názorů a posuďte sami :-)

©Fashion-Perfect