Be Creative

26. července 2013 v 11:50 | Sabina |  Další
Jako další článek jsem si pro Vás připravila něco o kreativitě. Je to vlastně jeden z těch nejúžasnějších darů, který nám příroda nadělila. Bohužel pro mnohé je tento dar ještě nerozbalený a to je velká škoda! Určitě se všem líbí fotografie tohoto typu:

Living the life. Dreaming big. | via Tumblr
¨
Ano, mně také! A proto i já jsem se rozhodla zapojit trochu své fantazie a v mém minulém článku si můžete prohlédnout, jak to dopadlo: http://fashion-perfect.blog.cz/1307/kdyz-fotim-ja
Ne každý z nás může být Micheal Jordan, Jennifer Lopez, Bill Gates. Ne každý umí naplno využít svůj talent, schopnosti, vyprovokovat vlastní štěstí nebo změnit osud. Ale každý z nás může být a je, bez toho, aby si to uvědomoval, tvořivá, kreativní osoba. Když jsem byla malá, dělala jsem si domácí úkoly většinou před hodinou a vůbec mi na nich nezáleželo. Když jsem byla ještě menší, dělala jsem je doma s maminkou a opravdu to pro mě nebyl nejhezčí zážitek dne. Ale teď, když dostanu domácí úkol, moc ráda si s ním pohraju a baví mě mít ten nejhezčí úkol, nebo při nejmenším ten nejnápaditější :-) Ať už napsat zajímavou essay a přidat zajímavé ilustrace jako bonus, nebo dostat úkol z češtiny a vypracovat ho na jedničku a ještě najít další zajímavé otázky ohledně něj - začne vás to bavit a více se toho naučíte!

Být kreativní člověk je opravdová zábava. Můžeš tak třeba vyrobit domácí práci a věnovat jí jako dárek pro své nejbližší :-) Zkrátka zapoj trochu své fantazie a mysli kreativně. Tvoř, co tě napadne a věř, že budeš mít dobrý pocit :-)
¨
dreamcatcher sun - Google'da AraHEARTS AND MAGIC | via Tumblr
©Fashion-Perfect
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama