Srpen 2014

Celebrity Street Glamour

29. srpna 2014 v 0:37 | Sabina |  Móda
Konečně jsem se odhodlala k článku o módě, který jsem si tak dlouho přála zveřejnit. Asi nejvíc mě k tomu inspiroval dnešek, kdy jsem opět přemýšlela, že zbývají vážně jen pouhé tři dny do konce prázdnin a začátku nového školního roku. O prázdninách jsem upřímně kašlala na to, co si vezmu na sebe až půjdu na procházku, výlet, nebo do obchodu. Vzala jsem si tepláky, volné tričko, conversky a bylo mi dobře. Ale přece jen v běžných dnech školního roku mě baví přemýšlet trochu ze široka a dokonce se i těším na kombinování oblečení na druhý den :-) Připravila jsem si pro vás pár nápadů, kterými se ráda probírám a nechávám inspirovat. Nejčastěji je hledám na svých oblíbených celebritách a jejich Street Glamour. Baví mě jednoduchost a elegance, ale neopovrhuji ani zajímavými kousky.
Všechny fotografie najdete v celém článku.


©Fashion-Perfect


INSTAMOMENT #1

25. srpna 2014 v 17:33 | Sabina
Poslední týden práááááznin!!!! <3 Ano je to tak, někomu možná škola začíná později, ale oficiálně máme před sebou všichni poslední týden prázdnin:( Jak si ho užíváte a co ještě plánujete? Já si ještě užívám poslední dny doma, než zase odjedu do Prahy, kde budu trávit většinu školního roku. Mám pro vás přichystaných a rozepsaných mnoho článků a už se moc těším, až je zveřejním. Poslední dobou mám hodně náladu na psaní a napadají mě zajímavá témata, kterými bych vás ráda nějakým způsobem inspirovala. Přesto dnes to vlastně není tak úplně článek o něčem, jako spíš o mě. Budu sem teď článek s tímto názvem přidávat častěji. Napíšu vám mé novinky, budu chtít slyšet vaše novinky a přidám fotky z instagramu, který mě provází všemi mými výlety napříč zeměkoulí :D Budu moc ráda, když mi napíšete do komentářů vaše instagramové účty a můj najdete pod jménem @sabinarojkova. Také mi můžete dát typy na účty, které sledujete, ať už z jakýchkoliv inspirativních důvodů:)
Krásný zbytek prázdnin <3

"Miluju <3"
#happybirthdaysweetsis


"GOOD MORNING"

©Fashion-PerfectLive Your Life

16. srpna 2014 v 22:48 | Sabina |  Další
Krásný večer! :-) Jsem moc ráda, že zase naplno a cílevědomě píši další článek.
Jde o to, že jsem teď cca tři týdny nic nepřidala a to hlavně z toho důvodu, že sem píši články, se kterými jsem maximálně spokojená a jsou semnou nejakým způsobem spojené, a tak jako právě v tomto případě, bylo téma mou těžkou volbou. Měla jsem rozepsané asi 3 články, ale ani jeden jsem nedokončila a dnes jsem konečně přišla na to správné téma.
Takže mám radooost! :-)

Live Your Life - Žij svůj život. To je právě motto toho všeho, co zde píši.
Drtivá většina dnešních lidí je stále ve stresu a napětí. Nejde o to, že by nedělali věci, které chtějí. Jde o to, že si správně v hlavě nedokážou rozvrhnout to všechno, co chtějí dělat a pak vzniká to všem známé vnitřní, nepříjemné rozhořčení.. jak si tedy potom mají život užívat a ne jen přežívat? Samozřejmě mluvím z vlastních zkušeností. Mám hodně školy, práce, kamarádů, kterým se často nestačím věnovat a spoustu dalších koníčků. Má to tak většina z nás, ale já se právě učím, jak předejít zbytečným zmatkům a dnům, kdy nic nestíhám.
Přišla jsem na způsob, jak se těchto velmi nepříjemných pocitů zbavit. Stačí jen zjistit, co máte rádi, co vám dělá radost a co vám pomáhá.

V celém článku najdete mé typy, kterými vás nechám dle libosti inspirovat. K bodům jsem vytvořila koláže inspirativních fotek, které jsem jednotlivě vybírala na mé (a to už se opakuji), velmi oblíbené stránce WeHeartIt.
Užijte si článek.
©Fashion-Perfect