Září 2014

What´s in my bag

24. září 2014 v 11:01 | Sabina |  Další
Dobré ráno. Jsem stále nemocná. :( Ale díky tomu mám čas psát a napadl mě článek, který už jsem několikrát viděla ať už na blogu, nebo youtube... Nevím proč, ale vždycky mě bavilo, když někdo udělal rozbor uvnitř své kabelky. :D A už dost dlouhou dobu jsem měla v hlavě, že to udělám také. Takže tady to je. Všechny věci a pár slov k nim najdete v celém článku jednotlivě. :)


Instamoment #2

23. září 2014 v 16:24 | Sabina
Aaach, jak ráda zase píšu:) začal školní rok a všechny mé rozepsané články o něm a připravách zůstaly nedopsané... No co, asi to tak mělo být. Tak jak to všechno zvládáte? Já musím říct, že první dva týdny bylo všechno v pohodě, což se mi moc často nestává, ale teď ležím nemocná v posteli, což někteří z vás už nejspíš z mého instagramu vědí.. Byla to jen otázka času, všichni kolem mě měli angíny, nachlazení, chřipky... Nezbývá, než si přát být co nejdřív zdravá. A tenhle "článek" už tu jednou byl, před velmi dlouhou dobou.. Všechny Instamoments ze září najdete je v celém čláku.:)

ps: ještě bych chtěla prozradit jedno překvapení, co tento blog čeká snad co nejdříve a tím bude nový layout, moc se těším!!